kandydatów

Etat Recepcjonista / Recepcjonistka

Firma: Chemobudowa Kraków S.A. miejsce pracy: Kraków

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma, o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym krajowym oraz niemieckim, z ponad 70-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisku:

Recepcjonista / Recepcjonistka
Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki
  • kompleksowa (bezpośrednia i pośrednia) obsługa klientów kompleksu hotelowego (goście indywidulani i grupy turystyczne)
  • obsługa programu hotelowego wraz z rozliczaniem płatności (obsługa terminala i kasy fiskalnej)
  • wystawianie faktur VAT za usługi realizowane w obiektach
  • koordynowanie formalności i wewnętrznego obiegu dokumentów
  • współpraca z innymi działami firmy
Wymagania
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, również w godzinach nocnych/7 dni w tygodniu - WARUNEK KONIECZNY
  • roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie (minimalny poziom B1)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami oraz umiejętności pracy w zespole
  • samodzielność oraz dobra organizacji pracy
  • rzetelność, dynamika działania oraz dokładność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • możliwość skorzystania z dopłat z funduszu socjalnego (m.in. dopłata do wypoczynku, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenia Bożonarodzeniowe, karta sportowa)
  • możliwość korzystania z dofinansowania do dodatkowej opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami