kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Krakowie
Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Inspektor
Miejsce pracy: Kraków
Ogłoszenie o naborze Nr 120145

Warunki pracy

    • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 w siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Krakowie.

    • Stanowisko pracy zlokalizowane na  parterze budynku  brak wind.

    • Praca biurowa przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie wymagająca wymuszonej pozycji ciała, obsługa urządzeń biurowych.

    • Kontakt telefoniczny i e-mailowy z pracownikami urzędu oraz z innymi urzędami i instytucjami.

    • Pomieszczenie biurowe oświetlone przez światło naturalne i sztuczne.

    • Wejście do budynku przystosowane dla  osób niepełnosprawnych.

    • Stanowisko pracy nie jest dostosowane do potrzeb osób niedowidzących, niewidomych, niesłyszących i głuchoniemych.

Zakres zadań

  • Zadanie 1: kompletowanie i przedkładanie dokumentów do podpisu dla Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii lub jego Zastępcy w celu właściwego obiegu dokumentów.
  • Zadanie 2 rejestracja pism wpływających oraz wysyłka i rejestracja pism wychodzących z Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii.
  • Zadanie 3: przekazywanie komunikatów, poleceń i ustaleń organizacyjnych pracownikom Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii.
  • Zadanie 4: opracowywanie przekazanych przez pracowników projektów pism do podpisu przez Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii lub jego Zastępcy.
  • Zadanie 5: przygotowywanie i obsługa spotkań z interesantami i gośćmi.
  • Zadanie 6: niemerytoryczne opracowywanie przekazanych przez pracowników projektów decyzji i zarządzeń.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie lub średnie branżowe .

doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w obszarze administracji publicznej.

  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej, Znajomość rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18.01.2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych( Dz.U. nr 14 poz. 67 z póżn. zm.)
  • Biegła znajomość obsługi komputera ( MS Office, Outlook).
  • Znajomość obsługi systemu EZD, platformy ePUAP
  • Zdolności organizacyjne, umiejętności komunikacyjne, planowania i organizacji, umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole, rzetelność, dokładność uczciwość i dyspozycyjność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe