kandydatów

Etat Specjalista ds. pozyskiwania kandydatów

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. pozyskiwania kandydatów
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2803
OBOWIĄZKI:

• Współpraca z doświadczonymi rekruterami i menadżerami w celu ustalenia wymagań na stanowisko i omówienia profili kandydatów • Poszukiwanie kandydatów za pomocą innowacyjnych metod i narzędzi • Przygotowanie, publikowanie i monitorowanie ogłoszeń o pracę w tym dbałość o jakość prezentowanych treści i ich zgodność ze standardami • Selekcja aplikacji • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych przez telefon z kandydatami, w celu określenia ich dopasowania do danego stanowiska • Aktualizowanie systemu rekrutacyjnego i przekazywanie regularnych informacji o postępach w poszczególnych procesach • Zarządzanie projektami dotyczącymi rozpoznania rynku

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Minimum 7 miesięcy doświadczenia w pracy z klientem w środowisku międzynarodowym; Umiejętność współpracy z klientem, nawiązywanie i budowanie silnych relacji z zagranicznymi klientami; bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie