kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. podatków

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy specjalista ds. podatków
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2702
OBOWIĄZKI:
Kontrolowanie, pod nadzorem, wszystkich procesów związanych z podatkami dla klientów i funduszy, za które odpowiedzialny jest jego zespół. Dostarczanie obliczonych wskaźników podatkowych do odpowiednich stron w wymaganym terminie. Przygotowanie i/lub weryfikacja i kontrolę pracy Specjalistów ds. Podatków oraz pomoc Kierownikowi Zespołu we wszystkich obowiązkach. Szkolenie i rozwój nowych członków zespołu. Stanowienie pierwszego kontaktu dla wszystkich zapytań oraz zapewnienie szkolenia zawodowego dla mniej doświadczonych pracowników w zakresie obliczania, procesowania i analizowania dziennych, miesięcznych, doraźnych kalkulacji podatków. Wspieranie zespołu w zagadnieniach technicznych, dbałość o odpowiednią jakość usług i komunikację z klientem wewnętrznym oraz działami wspierającymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: analityczne myślenie
Uprawnienia: Praca zespołowa
Uprawnienia: solidność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków, zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy zespołowej i wysoka kultura osobista

Wymagania inne:

Umiejętność kontroli, nadzoru i weryfikacji obliczania, procesowania i analizowania dziennych, miesięcznych, doraźnych kalkulacji podatkowychUmiejętność obliczania i terminowego dostarczania wskaźników podatkowychWykształcenie wyższe w dziedzinie Zarządzania w Biznesie, Ekonomii lub Administracji Biznesowej.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie