kandydatów

Etat Twórca materiałów dydaktycznych z matematyki i fizyki

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Twórca materiałów dydaktycznych z matematyki i fizyki
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2624
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie 36 testów poziomujących dla cyklu kursów z nauczania fizyki oraz matematyki, w tym 18 testów w języku rosyjskim; przygotowanie 36 materiałów dydaktycznych z nauczania fizyki oraz matematyki, w tym 18 tekstów w języku rosyjskim.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Rodzaj umowy: umowa o dzieło. Przewidywany czas zatrudnienia: 3 lata. Wartość dzieła za 3 lata pracy: 129 600 zł brutto, płatne w 36 transzach, gdzie 1 transza to 3600 zł (72h po 50 zł/h).

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie