kandydatów

Etat Analityk danych na obszar eu

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk danych na obszar eu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2631
OBOWIĄZKI:
-Przygotowywanie materiałów analiza danych, wycena, prezentacje dla europejskich klientów;-Śledzenie wydajności zarówno do celów wewnętrznych jak i zewnętrznych;-Analiza płatności dla kluczowych umów z klientami europejskimi-Przygotowywanie historii sprzedaży klientów w oparciu o przetworzone dane.Miejsce wykonywania pracy Kraków oraz inne miejsca w tym praca zdalna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, doświadczenie zawodowe: 3 lata. Język angielski - na poziomie zaawansowanym (C1)(zarówno w mowie jak i w piśmie) - główny język komunikacji w firmie, język turecki - na poziomie biegłym (C2)

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie