kandydatów

Etat Kontroler Jakości w dziale Produkcji

Firma: Teekanne Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kokotów

TEEKANNE POLSKA Sp. z o.o. należąca do międzynarodowego koncernu, będącego jednym z największych producentów herbaty na świecie.

Kontroler Jakości w dziale Produkcji
Miejsce pracy: Kokotów
Twój zakres obowiązków:
  • Kontrola materiałów i surowców używanych w procesie produkcji,
  • Bieżąca kontrola jakości i masy produkowanych wyrobów, ocena organoleptyczna (przeprowadzanie degustacji)
  • Nadzór nad poprawnością znakowania produktów
  • Odpowiedzialność za jakość produktów, pakietów promocyjnych przekazywanych do sprzedaży
  • Nadzór i prowadzenie dokumentacji zmianowej, GMP, GHP, systemu HACCP
  • Nadzór nad zapisami w formularzach produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie firmy
Nasze wymagania:
  • Zaangażowanie w pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
To oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Dojazd autobusem firmowym z Krakowa
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet Multisport
Zwracamy uwagę, że w wypadku, gdy Państwa CV i inne wysłane nam dokumenty rekrutacyjne zawierają poza danymi obejmującymi: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia także i inne dane, w tym na przykład Państwa zdjęcie, abyśmy mogli je przetwarzać wymagane jest złożenie przez Państwa oświadczenia o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teekanne Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Kokotowie 32-002, Kokotów 810, dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji.”

Natomiast w wypadku, gdyby chcieli Państwo, abyśmy pozostawili Państwa CV wraz z pozostałymi dokumentami na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji należy zawrzeć w CV dodatkowo zgodę o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teekanne Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Kokotowie 32-002, Kokotów 810, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacji.”

Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania Państwa danych dostępne są na stronie internetowej: https://www.teekanne.pl/informacja-o-ochronie-danych-osobowych