kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Euronova Sp.z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Kokotów

Ogłoszenie numer: 8184510, z dnia 2023-04-21

Krakowska fabryka mebli biurowych i hotelowych

z wieloletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Kokotów

Opis stanowiska

  • Sporządzanie dokumentów kadrowych – zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy oraz prowadzenie akt osobowych;
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników, w tym prowadzenie ewidencji czasu pracy, weryfikacja list obecności;
  • Naliczanie wynagrodzeń;
  • Sporządzanie i przekazywanie deklaracji do ZUS, US;
  • Przygotowywanie skierowań na badania lekarskie dla pracowników oraz nadzór nad terminowym przeprowadzaniem szkoleń BHP.
  • Przygotowanie sprawozdań GUS;
  • Obsługa w zakresie zajęć komorniczych.

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość przepisów podatkowych, Prawa pracy oraz przepisów ZUS;
  • Znajomość programu Gratyfikant będzie dużym atutem;
  • znajomość programu Płatnik;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Dokładność, staranność i terminowość;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prace na samodzielnym stanowisku;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • niezbędne szkolenia merytoryczne;
  • niezbędne narzędzia do pracy.