kandydatów

Etat Koordynator serwisu porządkowego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Koordynator serwisu porządkowego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2613
OBOWIĄZKI:

Nadzoruje wykonywanie prac wynikających z umowy z klientem przez podległych pracowników oraz prac dodatkowych i okresowych zleconych przez klienta. Sporządza i aktualizuje harmonogramy pracy zgodnie z wytycznymi przełożonego oraz sporządza karty pracy dla podległych pracowników. Wnioskuje do przełożonego o zatrudnienie, przesunięcie lub zwolnienie podległych pracowników, a także o udzielenie nagród/kar porządkowych. Przeprowadza i dokumentuje kontrole jakości pracy na poszczególnych odcinkach uwzględniając sposób realizacji usługi, właściwe zastosowanie procedur itp. Zarządza podległymi urządzeniami i efektywnie je wykorzystuje , prowadzi szczegółową ewidencję rozchodu materiałów i środków. Wdraża ustaloną przez przełożonego organizację pracy na powierzonym obiekcie /odcinku.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw zarządzania zasobami ludzkimi (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: systematyczność, odpowiedzialność, komunikatywność i dokładność
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: Efektywne zarządzanie pracownikami.

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie