kandydatów

Etat Senior project manager (starszy kierownik projektu)

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Senior project manager (starszy kierownik projektu)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2577
OBOWIĄZKI:
Tworzenie planu projektu i inicjowanie mobilizacji projektu poprzez potwierdzenie zakresu projektu, szacunków, zasobów, ról i obowiązków; Współpraca z różnymi zespołami IT zgodnie z wymaganiami zakresu projektu;Monitorowanie i kontrolowanie realizacji projektu poprzez iteracyjne fazy projektu: analiza, projektowanie, budowanie, testowanie i wydawanie;Zarządzanie ryzykiem projektowym i zależnościami między różnymi interesariuszami IT i biznesowymi;Nadzór nad projektem;Kompletowanie procesów/ dokumentacja zamknięcia projektu po zakończeniu projektu;Odpowiedzialność za raportowanie wyników projektów;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Znajomość branży IT; Znajomość metodologii Agile potwierdzona certyfikatem SAFe Agilist; Znajomość metodologii Scrum potwierdzona certyfikatem;kierunek wykształcenia: Informatyka / Nauki komputerowe i pokrewne; Doświadczenie na stanowisku Project Manager (Kierownik Projektu) min. 8 lat;Wiedza z zakresu realizacji projektów IT, w tym dogłębna wiedza techniczna.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 181,83 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie