kandydatów

Etat Starszy referent

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy referent
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2562
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie, rejestrowanie,przechowywanie oraz przekazywanie materiałów otrzymanych wysyłanych, rozliczanie wykonawców z powierzonych dokumentów.Gromadzenie dokumentacji wypływającej i wpływającej do kancelarii zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagania inne:

przy wyższym wykształceniu-brak wymagań stażowych,poświadczenie bezpieczeństwa- mile widziane, szkolenie specjalistyczne w zakresie ochrony inf. niejawnych.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie