kandydatów

Etat Specjalista ds. firm przyjaznych seniorom

Firma: Stowarzyszenie MANKO miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 8177061, z dnia 2023-04-18

Specjalista ds. firm przyjaznych seniorom

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Kontakt telefoniczny oraz pozyskiwanie firm jako partnerów programu Ogólnopolska Karta Seniora
  • Dbanie o relacje z partnerami biznesowymi
  • Budowanie tożsamości i wizerunku firmy
  • Planowanie i wdrażania strategii marketingowej i oraz PR marki
  • Tworzenie materiałów prasowych oraz reklamowych
  • Badanie konkurencji, analiza rynku
  • Udział w przygotowaniu wydarzeń i eventów oraz ich obsługa (np. targi)
  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej we wszystkich kanałach sprzedaży
  • Projektowanie i prowadzenie kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych partnerów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie, komunikatywność, kreatywność, entuzjazm do podejmowania wyzwań
  • Odpowiedzialność, obowiązkowość oraz świetna umiejętność planowaniem własnej pracy
  • Łatwość w pisaniu tekstów (tzw. lekkie pióro)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Pasja w realizacji projektów marketingowych
  • Samodzielność w pracy
  • Poczucie estetyki
  • Podstawowa znajomość narzędzi Canva, Facebook, Wordpress
  • Znajomość pakietu programów biurowych Microsoft 365 (Word, Excel)

Mile widziane:

  • Orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

  • Możliwość kreowania swojego stanowiska oraz organizacji pracy
  • Dużą samodzielność w zakresie powierzonych zadań
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów na działania marketingowe
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Uczestnictwo w rozwoju biznesowym Stowarzyszenia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-04-2023
Wyświetleń: 94