kandydatów

Etat Specjalista ds. koordynacji łańcucha dostaw

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. koordynacji łańcucha dostaw
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2496
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie wielokategorialnego procesu end-to-end drumbeat ze wszystkimi zainteresowanymi stronami (planowanie dostaw, CMRP, obsługa klienta rynkowego, źródła produktów np. EMS, PCH, fabryki itp.) dla poszczególnych rynków/faktur, zapewniając pełną zgodność, widoczność i przestrzeganie procesu, w tym miesięczne cele ilościowe dla poszczególnych rynków. Wykorzystanie i promowanie rozwiązania widoczności (E2SC), aby stać się jednym źródłem prawdy we współpracy PO i Shipment. W przypadku jakichkolwiek odchyleń, uruchomienie i śledzenie procesu eskalacji w celu zapewnienia natychmiastowej korekty i uniknięcia wystąpienia podobnych zdarzeń w przyszłości. We współpracy z wieżami kontroli logistyki (Accenture, Nippon, DHL i innymi LSP), budowanie tygodniowych planów wysyłek zgodnie z planami produkcji i prognozami zapasów FG. Optymalizacja kosztów transportu i magazynowania. Analizowanie raportów o wyjątkach w transporcie, działaj zgodnie ze zdefiniowanym tygodniowym i dziennym bębnem, aby rozwiązać lub eskalować zidentyfikowane ryzyko dostaw (pilne wykonanie / zatwierdzenie przesyłki, zarządzanie roszczeniami / zwrotami itp.) Dostarczanie informacji zwrotnych na temat wydajności LCT / przewoźników. Monitorowanie poprawności i kompletności wymaganych dokumentów wysyłkowych. Zapewnienie, że zasady zgodności z Tollingiem są jasne dla wszystkich odpowiednich partnerów biznesowych i eskalacja do kierownictwa w przypadku niezgodności. Właściwe przechowywanie wszystkich istotnych informacji zgodnie z "wytycznymi dotyczącymi repozytorium Tolling" w celu zapewnienia dowodów strategicznej i przedsiębiorczej roli łańcucha dostaw UE w przypadku zapytań ze strony organów podatkowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: stosunki międzynarodowe, doświadczenie zawodowe: min. 4 lata.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 720 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie