kandydatów

Etat Analityk global pmo

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk global pmo
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2374
OBOWIĄZKI:

-Utrzymanie i konsolidacja portfela globalnych projektów finansowych. - Wspieranie menadżerów we wdrażaniu strategii finansowej i optymalizacji procesów. - Koordynowanie aktualizacji statusu aktywnych projektów. - Utrzymanie programów służących do raportowania i monitorowania projektów. - Wprowadzanie usprawnień i automatyzacji w raportowaniu i monitorowaniu projektów. - Współpraca z zespołami w USA i w Europie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: finanse, administracja biznesowa. Doświadczenie zawodowe: min. 9 lat doświadczenia zawodowego.Umiejętności: Znajomość programu Microsoft Excel na wysokim poziomie, umiejętność prowadzenia projektów, umiejętność organizacj i i zarządzanie czasem, umiejętności analityczne. Język angielski co najmniej na poziomie zaawansowanym (zarówno w mowie jak i w piśmie) główny język komunikacj i w firmie.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie