kandydatów

Etat Handlowiec w dziale części zamiennych

Firma: SAW-TRAK ZDYB Spółka komandytowa miejsce pracy: Kraków

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, SAW-TRAK ZDYB Spółka KOMANDYTOWA
poszukuje do oddziału krakowskiego kandydata do pracy na stanowisko:
Handlowiec w dziale części zamiennych
Miejsce pracy: Kraków
Zadania
  • Realizacja planów w zakresie zakupów i sprzedaży, pozyskiwania nowych oraz obsługi dotychczasowych kontrahentów
Wymagania
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Zaangażowanie w realizację celów
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Osoby nie uczące się
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Praca stacjonarna

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-04-2023
Wyświetleń: 99