Etat Starszy specjalista ds. przetwarzania wyciągów bankowych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy specjalista ds. przetwarzania wyciągów bankowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2403
OBOWIĄZKI:

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: -Alokacja wszystkich rodzajów płatności i codzienne uzgadnianie wyciągów bankowych; -Zarządzanie procesem polecenia zapłaty; -Zarządzanie wszelkiego rodzaju zwrotami / odrzuconymi i odrzuconymi płatnościami; -Rozliczanie klientów / dostawców / kont GL; -Proces kompensowania dostawców klientów; -Przygotowywanie i księgowanie zapisów do dziennika; -Przygotowywanie dokumentacji do uzgodnienia kont bilansowych; -Zapewnienie wsparcia audytowego specyficznego dla obszaru odpowiedzialności.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: Wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, finanse, biznesowe. Doświadczenie zawodowe: 3 lata. Umiejętności: dbałość o szczegóły i jakość; doskonałe umiejętności w Excelu; podstawowe zrozumienie podstaw finansowych i ram biznesowych; dobra znajomość SAP; zorientowanie na klienta; silne umiejętności przywódcze. Język angielski biegły w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie