kandydatów

Etat Dyrektor Centrum Medycznego

Firma: Doctorpro Poland sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

DoctorPro Poland - sieć nowych centrum medycyny prywatnej w Polsce. Jesteśmy partnerem grupy On Clinic Ukraina (www.onclinic.ua) - znanej i docenianej za wysoką jakość obsługi oraz wykorzystanie innowacyjnych technologii leczenia pacjentów. Naszą misją jest zapewnienie dla pacjenta komfortowego pobytu w klinice oraz prowadzenie wysokiej jakości opieki medycznej.

Dyrektor Centrum Medycznego

W związku z otwarciem nowego centrum medycznego w Krakowie poszukujemy ambitnej osoby, która nie boi się wyzwań i obejmie stanowisko Dyrektora placówki medycznej.

Główne obowiązki:
  • Badanie rynku, analiza konkurencji, tworzenie biznesplanu;
  • Analiza miasta, dzielnic, wybór lokalizacji do otwarcia nowej placówki;
  • Rejestracja nowego podmiotu gospodarczego (sp. z o.o.) wraz z działem prawnym;
  • Stały kontakt z działem: prawnym, księgowym, marketingu, HR;
  • Uzyskanie wszystkich niezbędnych licencji oraz pozwoleń (wraz z działem prawnym);
  • Nadzór nad pracami remontowo-wykończeniowych;
  • Wspólnie z działem zakupów, zamawianie sprzętu i wszystkiego, co niezbędne do funkcjonowania Centrum Medycznego i jego oddziałów;
  • Budowanie zespołu, udział w rekrutacji, zarządzanie (lekarze, pielęgniarki, administratorzy, recepcjoniści, sprzątaczki);
  • Realizacja celów (miesięczna, kwartalna, roczna), rentowność, kontrola kosztów;
  • Praca ze statystykami i wskaźnikami pracy lekarzy (liczba pacjentów pierwotnych, liczba pacjentów wtórnych, średni rachunek, obrót);
  • Planowanie i organizacja pracy centrum medycznego, raportowanie;
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki medyczne;
  • Biegła znajomość języka ukraińskiego (lub ros.) oraz języka polskiego - warunek konieczny;
  • Umiejętności koordynowania wielu spraw jednocześnie;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie, samodzielność;
  • Energia i pozytywne nastawienie do pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Wysoki poziom uczciwości i dyskrecji;
  • Dyspozycyjność i elastyczność w przypadku sytuacji ad-hoc;
  • Obsługa komputera w zakresie MS Office, google dokumenty;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość branży medycznej - mile widziana.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Dużą decyzyjność w działaniu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole;
  • Współudział w tworzeniu nowej marki na rynku polskim;

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-04-2023
Wyświetleń: 72