kandydatów

Etat Menedżer ds. audytu

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer ds. audytu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2339
OBOWIĄZKI:

- ciągła ocena ryzyka (CRA) i regularna aktualizacja jednostek podlegających audytowi (AE) pod kątem istotnych zmian zgodnie z wymaganiami. - planowanie i przeprowadzanie audytu, zapewnienie emisji i ocenę ryzyka i / lub wewnętrzną kontrolę jakości skutecznie w celu zapewnienia oczekiwanego poziomu pewności i dotrzymania czasu / budżetu przeznaczonego na zadanie - spełnianie standardów GIA w zakresie jakości, wykonania i dokumentacji pracy - ocena, gdzie kontrole funkcjonują dobrze lub gdzie UBS musi działać, aby lepiej zarządzać bieżącymi i pojawiającymi się zagrożeniami. Eskalacja istotnych obaw zidentyfikowanych w odpowiedni sposób. - opracowywanie problemów i raportów z audytu zgodnie ze standardami sprawozdawczości i usuwania problemów GIA

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

dobra znajomość narzędzi i technologii internetowych, zarządzania projektami, zarządzania interesariuszami; wiedza i umiejętności z zakresu programowania w Python, SAP; -wiedza i umiejętności z zakresie audytu wewnętrznego; Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 540 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie