kandydatów

Etat Analityk ruchu na stronach internetowych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk ruchu na stronach internetowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2354
OBOWIĄZKI:

- Współpraca ze specjalistami ds. aplikacji oraz programistami, - Wprowadzenie środowisk BPM i RQM w procesy organizacji na najniższych poziomach . Dokumentuje, analizuje, mierzy i komunikuje proces, - Działa jako pomost komunikacyjny między biznesem a innymi zespołami IT (kierownik techniczny, kierownik ds kontroli jakości, PM, itp.), - Wspiera przegląd procesów i wymagań z kluczowymi interesariuszami, - Monitoruje czy wymagania klientów biznesowych są p prawnie gromadzone i dokumentowane za pomocą dokumentu wymagań biznesowych dla procesu SDLC

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: związane z IT. Doświadczenie zawodowe: min. 5 lat. Umiejętności: umiejętność radzenia sobie z niejednoznacznością i rozwijania się w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym. Dobrze rozwinięte umiejętności rozwiązywania problemów, analityczne, ustne, pisemne i komunikacyjne. Silne umiejętności analityczne. Umiejętność współpracy z klientami w celu definiowania i mapowania procesów biznesowych oraz potrzeb technologii biznesowych. Doświadczenie pracy z bazami danych i językiem SQL. Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów analitycznych. Doświadczenie we wdrażaniu systemu (analiza, projektowanie, budowanie, testowanie, wdrażanie, wsparcie). Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie