kandydatów

Etat Facility Manager

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

People make places
Facility Manager

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Twój zakres obowiązków
  • Zarządzanie kontraktem w obszarze usług Facility Management (usługi utrzymania czystości)
  • Zarządzanie podległym budżetem (P&L, Prognozowanie)
  • Odpowiedzialność za wydajność i rentowność na kontrakcie
  • Zarządzanie zespołem
  • Nadzorowanie czynności wynikających z umowy z klientem oraz prac dodatkowych w oparciu o procedury obowiązujące w ISS
  • Wycena i sprzedaż dodatkowych usług
  • Budowanie doskonałych relacji z Klientem, wykazywanie inicjatywy w formowaniu satysfakcjonujących rozwiązań dla Klienta
  • Promowanie bezpiecznego środowiska pracy
Nasze wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność zarządzania zespołem, szybkiego działania w sytuacjach nagłych
  • Zdolność do efektywnej organizacji i koordynacji realizowanych usług
  • Profesjonalna i przedsiębiorcza postawa oraz orientacja na potrzeby klienta
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność samodzielnej pracy i dotrzymywania terminów
To oferujemy
  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy