kandydatów

Etat Senior principal consultant

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Senior principal consultant
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2152
OBOWIĄZKI:

Odpowiedzialność za zarządzanie wieloma projektami, aby upewnić się, że przebiegają one zgodnie z wymaganiami klienta i Statement of Work (SOW). Lider Funkcjonalny dla doświadczonego zespołu Project Managerów w celu zapewnienia pomyślnej realizacji wszystkich projektów w ramach programu. Rozwijać i utrzymywać silne relacje z kierownictwem wyższego szczebla klienta i kierownictwem Genpact w celu zapewnienia skutecznego zarządzania i raportowania wszystkich działań związanych z programem. Raportowanie finansów zarządzania projektami, w tym budżetów projektów Klienta, przeglądanie raportów finansowych projektów. Steruj projektami fuzji i przejęć, w tym badania due diligence, planowanie i realizacja integracji. Opracowywanie i utrzymywanie planów, harmonogramów i alokacji zasobów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej, umiejętność koordynowania kliku zadań realizowanych równolegle, zdolności manualne,, analityczne, asertywność
Uprawnienia: koordynowanie pracy zespołu
Uprawnienia: Efektywne zarządzanie pracownikami.

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie co najmniej 3 lat pracy na stanowisku Senior Principal Consultant, znajomość Operacji usługowych, automatyzacji usług IT, integracji usług IT i doskonaleniu usług IT.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie