Etat Analityk ds. zwrotów i odkupu oraz usługi posprzedażowej

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk ds. zwrotów i odkupu oraz usługi posprzedażowej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/2173
OBOWIĄZKI:

Świadczenie usług na najwyższym poziomie we wszystkich interakcjach z członkami zespołu i klientami oraz we wszystkich kanałach komunikacyjnych, korzystanie z umiejętności ustalania faktów i analitycznych aby identyfikować i zgłaszać możliwe naruszenia zasad etyki, upewnienie się że wszystkie zapytania są rozpatrywane w ustalonym czasie, odpowiedzialność za tworzenie i utrzymywanie dokładnych i kompletnych rejestrów, szkolenia, wdrażanie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: doświadczenie pracy w zespole
Uprawnienia: zaangażowanie
Uprawnienia: analityczne myślenie

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: co najmniej 3 miesiące doświadczenia w dziale / na stanowisku związanym z obsługą/wsparciem klienta.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie