kandydatów

Etat Inżynier procesu / Konstruktor CAD

Firma: Schwinn Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Firma Schwinn Polska z siedzibą w Krakowie ul. Nad Drwiną 4 zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz aluminium poszukuje pracowników na stanowisko:

Inżynier procesu / Konstruktor CAD
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska
  • Opracowywanie projektów 3D nowych produktów, modyfikacja istniejących produktów, tworzenie koncepcji nowych produktów, wdrażanie innowacji,
  • Realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych narzędzi oraz dokonywaniem zmian konstrukcyjnych w narzędziach już istniejących,
  • Samodzielne projektowanie i konstruowanie form wtryskowych,
  • Definiowanie specyfikacji technicznej i wymagań dla nowego procesu produkcyjnego,
  • Przygotowywanie instrukcji stanowiskowych i instrukcji bezpieczeństwa dla nowych procesów,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej projektu/procesu, planów działań, harmonogramów,
  • Kontakt z dostawcami surowców i komponentów.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość j. angielskiego co najmniej na poziomie B1,
  • Znajomość oprogramowania CAD w szczególności CATIA,
  • Znajomość programu Autocad,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu ProAlpha,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole.
Oferujemy
  • Możliwość przyuczenia do pracy na w/w stanowisku.
  • Ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie,
  • Interesującą pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia doskonalące wiedzę i umiejętności zawodowe,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • Umowę o pracę.