kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu

Firma: Nowy Styl miejsce pracy: Kraków

Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: SM/02/23
Rekrutacja do NSG TM Sp. z o.o.
Twój zakres obowiązków:
  • kreacja oraz tworzenie materiałów marketingowych wspierających sprzedaż, w tym: katalogi, storna www, prezentacje, broszury, materiały wizerunkowe, newslettery
  • praca nad katalogami produktowymi od pomysłu i stworzenia makiety, poprzez realizację sesji fotograficznej, aż po zaplanowanie strategii jego komunikacji i promocję
  • planowanie i realizacja projektów komunikacyjnych w Social Mediach
  • monitorowanie i analiza efektywności działań marketingowych oraz śledzenie trendów w komunikacji
  • udział w szkoleniach produktowych celem prezentacji wypracowanej dla produktu komunikacji marketingowej
  • bliska współpraca z działami biorącymi udział w procesie wprowadzenia produktu do sprzedaży
  • organizacja druku katalogów i broszur
  • dbałość o spójną komunikację
  • udział w projektach marketingowych takich jak: targi branżowe, tworzenie layotów pod nowe materiały, tworzenie animacji/materiałów video, instrukcje użytkowania, wzorniki.
Nasze wymagania:
  • posiadasz wykształcenie, w którymś z wymienianych obszarów: zarządzanie i/lub marketing, PR, reklama, promocja, dziennikarstwo lub komunikacja społeczna
  • posiadasz doświadczenie w pracy z tematami związanymi z marketingiem i prowadzeniem projektów
  • jesteś osobą otwartą na ludzi, kreatywną i pełną pomysłów z odwagą ich komunikowania, nawet jeśli pomysły te wydają się być niekonwencjonalne
  • znasz j. angielski i potrafisz się w nim swobodnie komunikować
  • sprawnie posługujesz się programami z pakietu MS Office
  • aktywnie użytkujesz prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.