kandydatów

Etat Specjalista do spraw sprzedaży i zaopatrzenia

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Skawina

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista do spraw sprzedaży i zaopatrzenia
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/23/1352
OBOWIĄZKI:
sprzedaż produktów, zaopatrzenie w materiały do produkcji, przygotowanie ofert handlowych, pozyskiwanie klientów, prowadzenie sklepu internetowego, reklama promocja
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw sprzedaży (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne

Wymagania inne:

umiejętności:wyszukiwanie i udział w przetargach, konkursach poprzez przygotowanie dokumentów, ofert handlowych, nadzór nad sprawną realizacją kontraktów, utrzymanie i dbanie o dobre relacje z klientami ,prowadzenie działańmarketingowych, promocyjnych, aktualizacja strony internetowej , obsługa sklepu internetowego,

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie