kandydatów

Etat Pracownik fizyczny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce miejsce pracy: Niepołomice

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/23/0230
OBOWIĄZKI:
Montowanie spływu wieczek na linii produkcyjnej, segregacja i uzupełnianie materiałów do produkcji, nadzór nad procesem produkcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: sumienność, punktualność, chęć do pracy i dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu, umiejętność współpracy z zespołem

Wymagania inne:

wymagana podstawowa znajomość języka ukraińskiego, koordynatorzy na zmianach oraz pracownicy posługują się językiem ukraińskim, zmiana, na którą jest zapotrzebowanie w całości składa się z cudzoziemców, którzy posługują się językiem ukraińskim, dlatego podstawowa znajomość języka ukraińskiego jest niezbędna do komunikacji z zespołem oraz do zachowania środków bezpieczeństwa na stanowisku pracy poprzez rozumienie instrukcji i poleceń wydawanych przez koordynatora , sprawność manualna, pracodawca zastrzega sobie prawo weryfikacji tej umiejętności przez przeprowadzenie testu sprawnościowego

Miejsce pracy:

Niepołomice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce