kandydatów

Etat Tokarz / Frezer konwencjonalny

Firma: SABAJ-SYSTEM Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Sabaj System Sp. z o.o.

Producent obudów i szaf metalowych do branż elektrotechnicznej , teleinformatycznej oraz przemysłowej – lider w swojej branży - firma SABAJGROUP poszukuje kandydata na stanowisko:

Tokarz / Frezer konwencjonalny
Miejsce pracy: Kraków
Wymagania:
  • Umiejętność naprawy narzędzi wycinających, formujących,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność wykonywania pomiarów suwmiarką , mikrometrem

  • Udokumentowane doświadczenie przy pracy na tokarkach lub frezarkach

Opis stanowiska:
  • Wykonywanie pomiarów kontrolnych
  • Obsługa tokarki lub frezarki konwencjonalnej
  • Prace ślusarskie, polerskie
  • Pomiary gotowych elementów, weryfikacja pasowań
  • wykonanie detali na podstawie rysunku technicznego
  • kontrola jakości gotowych wyrobów
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
  • kontakt z najnowszymi technologiami.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Szkolenia zawodowe , możliwość przeszkolenia i pracy na maszynach CNC

Zobacz jak wygląda twoje przyszłe miejsce pracy ! https://vimeo.com/121134040