Etat Inżynier Elektryk / Automatyk - Specjalista w dziale rozwoju środowisk projektowych programów CAD/CA

Firma: IGE+XAO Polska sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

IGE+XAO Polska sp. z o.o. to producent i dostawca innowacyjnego oprogramowania do projektowania instalacji elektrycznych, układów automatyki i energetyki oraz wiązek kablowych, zatrudni na umowę o pracę do siedziby w KRAKOWIE na stanowisko:

Inżynier Elektryk / Automatyk - Specjalista w dziale rozwoju środowisk projektowych programów CAD/CAE
Kraków
Obowiązki:
  • Wprowadzanie danych katalogowych producentów wg standardu IGE+XAO
  • Tworzenie specyficznych symboli elektrycznych
  • Testy i weryfikacja poprawności danych oraz symboli elektrycznych
  • Zewnętrzne eksporty danych do katalogów internetowych IGE+XAO.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne z zakresu elektrotechniki, automatyki lub pokrewne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnej pracy
Mile widziane:
  • Znajomość norm i zagadnień projektowych dla branży elektrycznej
  • Znajomość programów wspomagania projektowania CAD/CAM
Oferujemy:
  • Bardzo interesującą pracę na pełny etat w międzynarodowym gronie specjalistów
  • Rozwój zawodowy i nowoczesne metody organizacji pracy
  • Uczestnictwo w projektach realizowanych dla światowych potentatów przemysłu lotniczego i samochodowego
  • Stabilność zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in.: opieka medyczna, karty sportowe, kursy językowe, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku)