kandydatów

Etat Programista .NET Developer

Firma: StatSoft Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

StatSoft Polska jest dostawcą specjalistycznych rozwiązań związanych z analizą danych, w szczególności usług konsultingowych, ale również rozwiązań IT, AI, Data Science itp. Zajmujemy się również tworzeniem biznesowych i przemysłowych systemów analityki danych, specjalistycznymi szkoleniami i rozwojem oprogramowania.

StatSoft Polska jest częścią międzynarodowej grupy ArondIT oferującej szeroką gamę rozwiązań informatycznych i usług konsultingowych w zakresie analizy danych, digitalizacji oraz automatyzacji procesów biznesowych. W Polsce działamy od ponad dwudziestu lat, mamy silną i stabilną pozycję rynkową a naszymi klientami są najbardziej renomowane firmy i instytucje w Polsce jak i za granicą.

Poszukujemy pracowników do naszego biura w Krakowie- praca hybrydowa. Oferujemy pracę przy ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne formy zatrudnienia, opiekę medyczną.

Programista .NET Developer
Miejsce pracy: Kraków
Technologie, których używamy
  • .NET
  • ASP.NET
  • WPF
  • T-SQL
  • PL/SQL
Twój zakres obowiązków
  • uczestnictwo w pracach projektowych i wdrożeniowych
  • projektowanie i programowanie baz danych
  • implementacja warstwy back-end oraz front-end aplikacji
  • wsparcie powdrożeniowe systemów wytwarzanych przez nasz zespół
  • stosowanie dobrych praktyk i wzorców programistycznych
  • tworzenie dokumentacji technicznej i powykonawczej
Nasze wymagania
  • minimum 4-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w środowisku .NET (C# lub Visual Basic)
  • doświadczenie w programowaniu w ASP.NET, WPF
  • umiejętność tworzenia usług sieciowych (web service)
  • dobra znajomość T-SQL lub PL/SQL
  • mile widziana znajomość konfiguracji serwera IIS
  • studia informatyczne, techniczno-informatyczne lub matematyczno-informatyczne
  • znajomość języka angielskiego (poziom B2) kreatywność, samodzielność, sumienność
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez pracownika formę (umowa o pracę lub B2B)
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół
  • długoterminowe i interesujące projekty
  • szkolenia i treningi
  • pracę hybrydową (w elastycznych proporcjach)
  • prywatną opiekę zdrowotną, kartę multisport
  • dofinansowanie lekcji j. angielskiego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-03-2023
Wyświetleń: 70