kandydatów

Etat Junior franchise finance analyst

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Junior franchise finance analyst
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/1854
OBOWIĄZKI:

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: 1. Działanie jako kluczowy punkt kontaktowy dla Franchise Finance BP i wspieranie na określone wymagania Franchise Finance BU we wszystkich kluczowych działaniach, takich jak: 2. Zapewnienie terminowego i dokładnego przygotowania i przedłożenia raportów i danych odpowiednim jednostkom organizacyjnym i sektorom (np. raportowanie wolumenów, raport Accolade Innovation, raporty GAT) 3. Praca nad kolejnymi etapami rozwoju i standaryzacji systemu TM1 zgodnie z określonymi wymaganiami Franchise Finance BU kierowanie inicjatywami zmian systemowych w celu ułatwienia adaptacji potrzeb biznesowych wraz z nowymi sposobami pracy 4. Wsparcie Lidera ds. Finansów Franczyzowych w upraszczaniu i standaryzacji procesów/raportów/WoW być zaangażowanym w projekty ukierunkowane na poprawę sprawozdawczości finansowej i kontroli wewnętrznej w całym Obszarze Finansowania Franczyzy 5. Współpraca z zespołem BU Franchise Finance w celu uzyskania aktualizacji wyników biznesowych. Miejsce wykonywania pracy Kraków oraz inne miejsca

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: azerski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

język angielski na poziomie zaawansowanym (zarówno w mowie jak i w piśmie), - język azerbejdżański - na poziomie zaawansowanym.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie