kandydatów

Etat Vicepresident service delivery leader

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Vicepresident service delivery leader
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/1851
OBOWIĄZKI:

W tej roli będzie Pan/Pani odpowiedzialny/a za kompleksowe świadczenie usług dla klienta oraz P&L dla klienta z branży Hi-Tech w Polsce i/lub w regionie, poprzez bliską współpracę z dyrektorami ds. kluczowych klientów i właścicielami procesów, zespołami operacyjnymi firmy oraz globalnymi menedżerami ds. kluczowych klientów w celu osiągnięcia celów operacyjnych i transformacyjnych.Świadczenie usług w zakresie zarządzania procesami biznesowymi przez zespoły w ramach przydzielonego portfolio, w celu zapewnienia satysfakcji klienta, realizacji umów oraz zwiększenia przychodów poprzez wzrost sprzedaży dla klientów; Współpraca i globalna działalność z innymi liderami biznesowymi i funkcyjnymi firmy , w celu tworzenia i komercjalizacji istniejących i nowych ofert produktowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Efektywne zarządzanie pracownikami.
Uprawnienia: koordynowanie pracy zespołu
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej, umiejętność koordynowania kliku zadań realizowanych równolegle, zdolności manualne,, analityczne, asertywność

Wymagania inne:

Wymagane ukończenie studia na kierunku zarządzanie, doświadczenie na stanowisku kierowniczym minimum 3 lata. Kompetencje zawodowe w zakresie działalności określonej w opisie stanowiska pracy. Doskonała wiedza ogólna na temat obszaru działalności firmy, rynku usług ogólnych i BPO, regionalnego i globalnego środowiska gospodarczego. Zarządzanie ludźmi – umiejętności trenerskie i mentorskie.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 46 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie