kandydatów

Etat Redaktor ds. treści marketingowych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Redaktor ds. treści marketingowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/1788
OBOWIĄZKI:

Pisanie, edytowanie i sprawdzanie treści marketingowych i sprzedażowych; ścisła współpraca z zespołami marketingu, sprzedaży i ofertowania; utrzymywanie kontaktu z klientami i profesjonalne doradztwo marketingowe pod kątem tworzenia treści biznesowych; pisanie atrakcyjnych briefów i dbanie o wysoką jakość ich wykonania w ramach pracy kreatywnej; znajomość korzystania i poruszania się w obszarze social media.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

Wymagania inne:

Umiejętność redagowania tekstów, pisania i prowadzenia badań; duże umiejętności w zarządzaniu projektami; dbałość o szczegóły (zdolność do korekty swojej pracy oraz innych); kreatywny umysł (i umiejętność dostosowania swojego myślenia do kontekstu biznesowego); wielozadaniowość. Doświadczenie zawodowe: 1 rok doświadczenia w pracy na dowolnym stanowisku. Miejsce wykonywania pracy: Kraków oraz inne miejsca wykonywania pracy, w tym praca zdalna w miejscu zamieszkania.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie