kandydatów

Etat Pracownik gastronomii

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik gastronomii
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/1798
OBOWIĄZKI:

Praca w restauracji polegająca na bieżącej obsłudze klienta oraz obsłudze kasy fiskalnej. Zapewnienie czystości, schludności i atrakcyjności przestrzeni, za którą odpowiada pracownik. Bieżące uzupełnianie witryn serwowanymi daniami. Poszerzanie wiedzy na temat oferowanego asortymentu, uczenie się o ich zawartości, pochodzeniu i innych zaletach. Optymalizacja sprzedaży poprzez dodatkową sprzedaż oraz sprzedaż artykułów uzupełniających. Utrzymywanie podległej sobie przestrzeni we właściwym stanie przez cały dzień, a także przygotowywanie jej, by była gotowa na działania biznesowe następnego dnia.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: Kelner-Bufetowy
Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych

Wymagania inne:

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa pakietu Office, obsługa maila, obsługa systemu MHS, obsługa systemu Store Point, obsługa programu monitorującego bezpieczeństwo.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 368 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie