kandydatów

Etat Analityk biznesowy, menedżer

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk biznesowy, menedżer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/1746
OBOWIĄZKI:

-badanie i dokumentowanie przypadków biznesowych, procesów i wymagań -współpraca z interesariuszami IT i biznesowymi, aby zapewnić, że proponowane rozwiązania są odpowiednie do celu, spełniają potrzeby i wymagania biznesowe oraz uwzględniają kwestie architektoniczne i wydajnościowe -zapewnienie, że wymagania są rozumiane i akceptowane przez wszystkich odpowiednich interesariuszy, w tym dokumentowanie podpisów -identyfikowanie, podnoszenie i postępowanie elementów RAID (ryzyka, założenia, problemy, zależności) -przygotowywanie i wykonywanie przypadków testowych (Pre-UAT), podnoszenie i śledzenie defektów oraz wspieranie testerów użytkowników końcowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

widza i umiejętności z zakresu programowania w Python wiedza z zakresu rynków kapitałowych i ryzyka kredytowego - potwierdzoną certyfikatem FRM (Financial Risk Manager) -wiedza i umiejętności z zakresu zarządzania wymaganiami, priorytetyzacji i rozwoju oprogramowania z pomocą narzędzi Jira oraz GitLab -bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 833,33 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie