kandydatów

Etat Doradca zawodowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Doradca zawodowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/1599
OBOWIĄZKI:
prowadzenie indywidualnego i grupowego poradnictwa zawodowego w trybie stacjonarnym oraz zdalnym, w tym: udzielanie pomocy w wyborze odpowiedniego zawodu i miejsca zatrudnienia, pozyskiwanie ofert pracy i utrzymywanie kontaktu z pracodawcami, udzielanie informacji niezbędnych do podejmowania decyzji zawodowych w z zakresu oferty uczelni, zapotrzebowania na rynku pracy oraz możliwości dalszego kształcenia, inicjowanie, organizowanie i prowadzenie indywidualnych porad zawodowych, prowadzenie dokumentacji dotyczącej prowadzonego procesu doradczego każdej osoby, udzielanie porad w zakresie zakładania działalności gospodarczej (obejmujących m.in. kwestie prawne, możliwości pozyskania dofinansowania, ochrony własności intelektualnej i komercjalizacji wyników badań naukowych), wspieranie studentów w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne oferty pracy, przeprowadzanie spotkań informacyjnych na wszystkich kierunkach studiów, działania promocyjne dotyczące doradztwa zawodowego na portalu społecznościowym oraz na stronie internetowej, reprezentowanie Działu Promocji na wydarzeniach związanych z przedsiębiorczością, targach pracy, współpraca w zakresie realizacji warsztatów i szkoleń dotyczących studentów, pozyskiwanie partnerów z otoczenia biznesu w celu organizacji praktyk i staży studenckich, przygotowywanie porozumień oraz tworzenie bazy danych jednostek współpracujących, wykonywanie innych prac na polecenie Kierownika Działu Promocji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Doradca zawodowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność prowadzenia indywidualnego i grupowego poradnictwa zawodowego w trybie stacjonarnym oraz zdalnym, znajomość rynku pracy, znajomość social mediów oraz doświadczenie w administrowaniu stronami www, biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office, umiejętność pracy w zespole, samodzielne rozwiązywanie problemów, wysoka kultura osobista i komunikatywność, otwartość na nowe zadania i chęć rozwoju.doświadczenie jako doradca zawodowy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w pracy z młodzieżą,

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie