kandydatów

Etat Młodszy menedżer ds. ryzyka kredytowego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy menedżer ds. ryzyka kredytowego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/1677
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie pisemnych przeglądów, propozycji i raportów ad-hoc dotyczących kontrahentów UBS Europe SE, ocena ryzyka kredytowego kontrahenta na podstawie analizy czynników ilościowych i jakościowych, pomoc oficerom kredytowym UBS Europe SE w analizie portfela i bieżącym monitorowaniu ryzyka, współpraca z kontrahentami w celu przeprowadzenia badania due diligence i uzyskania odpowiednich informacji w celu wypełnienia wniosków kredytowych, wspieranie zgodności z regulacjami dotyczącymi Shadow Banking, ocena ekspozycji kontrahenta i ocena ryzyka transakcyjnego związanego z różnymi działaniami handlowymi, współpraca z różnymi działami wewnętrznymi (np. Onboarding, Legal, Operations) współpraca z wewnętrznym i zewnętrznym audytem w celu udzielania odpowiedzi na zapytania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie w przedmiocie kierunkowym: program finansów, zarządzania informacją i finansami. Doświadczenie zawodowe na stanowisku analityk ryzyka kredytowego. umiejętnosć przygotowywania pisemnych przeglądów, propozycji i raportów ad-hoc dotyczących kontrahentów, wiedza i umiejętności w zakresie przeprowadzenia badania due diligence, wiedza w zakresie regulacji dotyczących Shadow Banking.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie