kandydatów

Etat Młodszy referent działu kwatermistrzowskiego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy referent działu kwatermistrzowskiego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/1664
OBOWIĄZKI:

Współdziałanie w prawidłowym zorganizowaniu i wyposażeniu zaplecza warsztatowego oraz utrzymanie właściwego stanu techniczno organizacyjnego tego zaplecza. Organizacja i realizacja prac ogólnobudowlanych (malarskich, tynkarskich, betoniarskich, wodno-kanalizacyjnych, dekarskich i blacharskich), stolarskich, ślusarskich, elektrycznych przy pomocy zatrudnionych w tym celu osadzonych Organizowanie i realizacja prac remontowo konserwacyjnych, przy usuwaniu awarii, napraw urządzeń technicznych znajdujących się na wyposażeniu jednostki przy pomocy zatrudnionych w tym celu osadzonych Prowadzenie dokumentacji związanej z gospodarką narzędziową i prowadzonymi pracami remontowo-budowlanymi Nadzór nad sprzętem kwaterunkowym znajdującym się w pomieszczeniach dla osadzonych Pobieranie z magazynu, ewidencjonowanie, wydawanie i potwierdzanie wydania środków do utrzymania higieny osadzonych oraz środków do utrzymania czystości w jednostce Wizytowanie cel mieszkalnych i innych pomieszczeń oraz podejmowanie wszelkich działań mających na celu prawidłowe utrzymanie techniczne infrastruktury oraz należytego stanu sanitarnego w jednostce Wykonywanie czynności związanych z wydawaniem osadzonym paczek higienicznych i odzieżowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali funkcjonariusze Służby Więziennej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: lub wyższe

Wymagania inne:

3) wykształcenie wyższe (tytuł zawodowy magister, magister inżynier lub równorzędny) uzyskane po ukończeniu studiów na kierunku innym niż wymieniony w pkt 1 i 2 - 15 punktów; 4) wykształcenie wyższe (tytuł zawodowy licencjat, inżynier lub równorzędny) uzyskane na uczelni wojskowej lub uczelni służb państwowych - 30 punktów; 5) wykształcenie wyższe (tytuł zawodowy licencjat, inżynier lub równorzędny) - 15 punktów; 6) wykształcenie średnie lub średnie branżowe uzyskane w związku z ukończeniem szkoły ponadgimnazjalnej lub ponadpodstawowej umożliwiającej uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego, w której kandydat zrealizował programy nauczania, o których mowa w art. 3 pkt 13b lub 13c ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (tj. Dz.U. z 2022 r. poz. 2230), uwzględniające cele kształcenia i treści nauczania związane ze służbą, w szczególności w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, Policji, Służbie Więziennej, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej - 30 punktów; 7) wykształcenie średnie lub średnie branżowe - 10 punktów. W przypadku posiadania przez kandydata preferowanego wykształcenia na kilku kierunkach punkty uzyskane przez kandydata z tytułu posiadanego wykształcenia przyznaje się tylko raz w liczbie najkorzystniejszej dla kandydata. Preferencje z tytułu posiadanych przez kandydata umiejętności są oceniane w systemie punktowym w następujący sposób: 1) posiadanie uprawnień budowlanych - 10 punktów; 2) posiadanie kwalifikacji w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń, sieci i instalacji energetycznych - 1 punkt.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie