kandydatów

Etat Recepcjonista

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Recepcjonista
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/1395
OBOWIĄZKI:
Sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa gości (głównie obcokrajowców: znajomość biegła języka angielskiego i rosyjskiego). Sprawna obsługa systemów rezerwacyjnych, biegła znajomość zagadnień IT. Wystawianie kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie i obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej i bezgotówkowej, wystawianie FV i paragonów (również raportów kasowych dobowych i miesięcznych). Bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych, dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji, ustalenie z gościem terminu pobytu w hotelu. Obsługa: centrali telefonicznej, ksero, kasy hotelowej, terminala, komputera oraz innych urządzeń biurowych. Przekazywanie danych dotyczących przewidywanego obłożenia działowi gastronomii; Prowadzenie dokumentacji i archiwum recepcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: Obsługa kas fiskalnych i terminala płatniczego z fakturowaniem
Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office

Wymagania inne:

Wystawianie kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie, sprawdzanie rezerwacji, obciążanie gości za pobyt (operacje gotówkowe i bezgotówkowe). Sprawna obsługa gości (głównie obcokrajowców: znajomość języka angielskiego i rosyjskiego); obsługa systemów rezerwacyjnych.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie