kandydatów

Etat Asystent / Asystentka / Sekretarka / Sekretarz

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 8024616, z dnia 2023-02-28

Klient portalu Praca.pl

Asystent / Asystentka / Sekretarka / Sekretarz

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • obsługa sekretariatu biura
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz przesyłkami kurierskimi
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów w Kancelarii
  • dbanie o zaopatrzenie firmy w materiały biurowe i spożywcze
  • obsługa telefoniczna i mailowa
  • obsługa spotkań wewnętrznych
  • dbanie o wizerunek firmy
  • archiwizacja (skanowanie ) dokumentów
  • wsparcie codziennej pracy biura

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność, rzetelność, sumienność, dokładność
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista
  • chęć do nauki i pracy

Oferujemy

  • ciekawą pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • telefon służbowy
  • karta sportowa lub ubezpieczenie medyczne