kandydatów

Etat Dyrektor ds. komunikacji i brandingu

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Dyrektor ds. komunikacji i brandingu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/1327
OBOWIĄZKI:

Realizacja polityki Public Relations pracodawcy; współpraca z zarządem; komunikacja medialna w języku angielskim wobec potencjalnych członków organizacji i innych inwestorów w Polsce

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Komunikacja

Wymagania inne:

doskonała znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Access, PowerPoint, itd.), zdolności komunikacyjne i interpersonalne, w tym umiejętność nawiązywania relacji biznesowych i pracy w zespole. Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; znajomość języka angielskiego niezbędna do kontaktów z kontrahentami zewnętrznymi oraz do pracy w środowisku multikulturowym

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 280 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie