kandydatów

Etat Kierownik zespołu ds. inżynierii oprogramowania

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik zespołu ds. inżynierii oprogramowania
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/1073
OBOWIĄZKI:

Zarządzanie globalnymi inicjatywami związanymi ze strategicznym rozwojem oddziału inżynierii oprogramowania w ramach globalnych planów rozwoju i operacyjnego funkcjonowania biznesu. Nadzorowanie pracy zespołu projektowego inżynierii oprogramowania i pilnowanie zgodności ich prac z oczekiwaniami kluczowego klienta. Zarządzanie kontaktem z kluczowym klientem w odniesieniu do dużych projektów biznesowych, określania standardów współpracy oraz kwestii finansowych. Nadzór nad projektami globalnymi nieprzypisanymi do żadnej jednostki organizacyjnej. Proponowanie i realizacja usprawnień struktury operacyjnej oddziału. Przeprowadzanie analiz i działań zmierzających do optymalizacji struktury organizacyjnej oddziału. Praca w środowisku i projekcie angielskojęzycznym. Wysokość wynagrodzenia: 18 000-28 000 PLN

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Umiejętność zarządzania cyklem rozwoju produktu w kontekście inżynierii oprogramowania. Znajomość zarządzania projektami technicznym. Doskonała znajomość obszaru tworzenia oprogramowania od początku do końca (end to end). Znajomość metodologii agile, scrum Doświadczenie zawodowe: min. 6 mies. dośw. na stanowisku Lidera Zespołu ds. Inżynierii Oprogramowania. um. weryfikacji technicznej zapotrzebowania na nowych pracowników oraz merytoryczna weryfikacja umiejętności kandydatów do pracy, realizacji projektów oraz wykorzystania narzędzi systemowych niezbędnych do weryfikacji potrzeb biznesowych projektu.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie