kandydatów

Etat Specjalista ds. Administracji Projektów Technicznych

Firma: Ista Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą. Działamy w 24 krajach, zatrudniając ponad 5000 pracowników. W Polsce posiadamy 10 oddziałów.

Obecnie do Centrali w Krakowie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji Projektów Technicznych
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji technicznej
  • Koordynacja obiegu dokumentów, w tym: sprawdzanie poprawności danych w dokumentach oraz ich zgodności z wewnętrznymi procedurami
  • Wsparcie w tworzeniu baz danych, weryfikacja poprawności danych, dbanie o ich spójność
  • Współpraca z działami technicznymi ista Polska
  • Fakturowanie usług w systemie SAP
Wymagania:
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • Umiejętność współpracy i koordynacji zadań
  • Pozytywne nastawienie i otwartość na pozyskiwanie nowej wiedzy to cechy, które bardzo lubimy
  • Ważna jest dla nas bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
Mile widziane:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z prowadzeniem dokumentacji projektowej
  • Znajomość systemu SAP
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawienie umowy o pracę – umowa o pracę na zastępstwo
  • Wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie sportu i nauki języka obcego
  • Pakiety szkoleń wewnętrznych
  • Przyjazną atmosferę i rozwojowe, międzynarodowe środowisko pracy
Prosimy o zamieszczenie treści klauzuli w przesłanym CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ista Polska Sp. z o.o. w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego. Mam świadomość, że zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.”

W przypadku, gdy chce Pani/Pan, aby dokumenty aplikacyjne były wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy również o umieszczenie w CV zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ista Polska Sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam świadomość, że zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta”