kandydatów

Etat Asystent przetwarzania danych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce miejsce pracy: Gdów

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Asystent przetwarzania danych
Miejsce pracy: Gdów
Numer: StPr/23/0090
OBOWIĄZKI:

- Przeszkolenie w zakresie przepisów BHP i przeciwpożarowych; - Zapoznanie się z Obowiązkami i uprawnieniami pracownika; - Przygotowywanie analiz sprzedaży asortymentu; - Praca z bazami danych towarów; - Rejestrowanie nowych produktów w programie, uzupełnianie kartotek towarowych; - Przygotowywanie materiałów do dostaw (opisy towarów, opisy kartonów) oraz ponowne ich sprawdzenie po odesłaniu od dostawcy; - Obliczanie cen zakupu i sprzedaży; - Sprawdzanie dokumentów handlowych z zamówieniem; - Praca z wzorami towarowymi (nadawanie indeksów roboczych, oklejanie towarów metkami, układanie wzorów na półki); - Utrzymywanie kontaktu z innymi działami wewnątrz organizacji w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji; - Przygotowywanie raportów, prezentacji; - Zapoznanie się z programem E-nowa.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Znajomość j. angielskiego, obsługa komputera, znajomość pakietu: MS Office, Excel i WORD.

Miejsce pracy:

Gdów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce