kandydatów

Etat Technik prac biurowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce miejsce pracy: Wieliczka

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/23/0089
OBOWIĄZKI:

1. Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej m. in. sporządzanie różnego rodzaju pism (w tym pism urzędowych) z zastosowaniem techniki komputerowej i oprogramowania do edycji tekstu; 2. Organizowanie pracy biura lub sekretariatu, w tym kompletowanie materiałów i aktów prawnych niezbędych do pracy; 3. Wykonywanie czynności kancelaryjnych, w tym przyjmowanie i znakowanie korespondencji, rozdzielania pism itp.; 4. Przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną i pocztą elektroniczną; 5. Udzielanie informacji telefonicznych; 6. Stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych; 7. Przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce