kandydatów

Etat Księgowa

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Księgowa
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/0969
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie operacji finansowych zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości oraz przepisami prawa. Prowadzenie ewidencji księgowej, procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych oraz rozliczanie operacji finansowych. Księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności. Sporządzanie listy płac oraz przygotowywanie przelewów bankowych wynagrodzeń. Potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, wyjaśnianie zaistniałych różnic.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: komunikacja i praca w zespole

Wymagania inne:

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA STANOWISKU KSIĘGOWY, ZNAJOMOŚĆ ANALIZY FINANSOWEJ W MS EXCEL ORAZ PAKIETU MICROSOFT OFFICE KOMUNIKATYNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORAZ TURECKIEGO

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie