kandydatów

Etat Dyrektor zapewnienia jakości

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Dyrektor zapewnienia jakości
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/0870
OBOWIĄZKI:

1)Identyfikacja, monitorowanie problemów, analiza wpływu oraz przeprowadzanie testów zorientowanych na określenie obszarów platformy Aras Innovator wymagających naprawy. 2)Współpraca z managerami oraz zespołem QA w celu zapewnienia sprawnej realizacji zadań oraz utrzymania umiejętności zespołu pozwalających na skuteczną realizację projektów oraz zachowanie wysokiej jakości i terminowości kolejnych aktualizacji produktów Aras Innovator. 3)Dbanie o członków zespołu QA, jego wzmacnianie oraz identyfikacja możliwości rozbudowy i dalszego rozwoju. 4)Praca nad celami dotyczącymi jakości (Quality Objectives) w celu stałego ulepszania procesów związanych z Rozwojem Profuktu oraz QA i w efekcie podwyższania jakości produktu i zwiększania satysfakcji klientów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 24 360 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie