kandydatów

Etat Prawnik / Inhouse lawyer

Firma: Ziko Apteka Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Prawnik / Inhouse lawyer
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie, opiniowanie projektów umów ze szczególnym uwzględnieniem regulacji prawa farmaceutycznego oraz udział w negocjacjach umów
  • Sporządzanie opinii prawnych z uwzględnieniem określenia poziomu ryzyka prawnego opiniowanych rozwiązań
  • Prowadzenie spraw sądowych i administracyjnych, przygotowywanie pism procesowych oraz reprezentowanie spółki przed sądem i organami administracji państwowej, w szczególności Inspekcją Farmaceutyczną i Sanitarną
  • Czynny udział w wypracowywaniu optymalnych rozwiązań formalno-prawnych, pozwalających efektywnie realizować cele i założenia biznesowe spółki
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu procedur wewnętrznych dotyczących działań sprzedażowych, marketingowych i promocyjnych
  • Tworzenie i opiniowanie wewnętrznych regulacji i procedur
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach i aktach prawnych mających wpływ na funkcjonowanie spółki
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie Prawa
  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe związane z samodzielnym prowadzeniem spraw na stanowisku prawnika wewnętrznego lub w kancelarii prawnej
  • Bardzo dobra znajomość prawa handlowego, konsumentów, administracyjnego i konkurencji
  • Dobra znajomość prawa farmaceutycznego będzie dużym atutem
  • Uprawnienia Radcy Prawnego lub Adwokata
  • Znajomość systemów informacji prawnej (np. LEX, Legalis)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność jasnego formułowania i prezentowania ocen prawnych
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Dokładność i terminowość
  • Inicjatywna, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Program poleceń pracowniczych
  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie
  • Szkolenia
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Program „Możesz na nas liczyć”