kandydatów

Etat Kierownik Projektu E-Commerce

Firma: Ziko Apteka Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Projektu E-Commerce
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Planowanie i koordynacja działań związanych z realizacją projektu wdrożenia nowych rozwiązań w sklepie internetowym
  • Planowanie harmonogramów realizacji projektu i wspieranie zespołów projektowych
  • Zarządzanie zakresem, harmonogramem, budżetem i ryzykiem w całym cyklu życia projektu
  • Zgłaszanie wszelkich inicjatyw w temacie organizacji oraz usprawnień dotyczących projektu
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach zespołu projektowego wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • Koordynacja realizacji zadań w projekcie
  • Zapewnienie efektywnej alokacji zasobów
  • Kontrolowanie i raportowanie postępów w projekcie
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy oraz zewnętrznymi podmiotami
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie Zarządzania Projektami)

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów e-commerce poparte sukcesami

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi

  • Wiedza z zakresu e-commerce, omnichannel, CX

  • Znajomość oprogramowania do obsługi sklepów internetowych (mile widziana znajomość systemu Aptus)

  • Praktyczna znajomość przynajmniej jednej metodyki zarządzania projektami (Agile, SCRUM, PMI)

  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemu VMS

  • Mile widziana znajomość oprogramowania Kamsoft

  • Mile widziane posiadanie certyfikatów/dyplomów ukończonych szkoleń z zarządzania projektami

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Orientacja na jakość, projekt i pracę zespołową

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Chęć i odwaga do inicjowania zmian, wprowadzania ulepszeń i optymalizacji

Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premia za polecenie przyjaciół
  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie
  • Szkolenia
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Program „Możesz na nas liczyć”