kandydatów

Etat Asystent Działu Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów

Firma: Prymat sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Prymat spółka z o.o. z Jastrzębia-Zdroju, właściciel m.in. takich marek jak: KUCHAREK, PRYMAT poszukuje kandydata na stanowisko:

Asystent Działu Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków:
  • koordynowanie i nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem Działu Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów,
  • ścisła współpraca z dyrektorem działu oraz NKAM i KAM,
  • przygotowywanie raportów, statystyk i analiz handlowych,
  • czynny udział w analizach parametrów poszczególnych sieci handlowych,
  • przygotowywanie i koordynacja promocji,
  • wsparcie administracyjne pracy działu,
  • organizacja, obsługa oraz udział w spotkaniach służbowych,
  • komunikacja z klientami.
Nasze wymagania:
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word),
  • zdolności analityczne i dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • kreatywność, pozytywne nastawienie i szukanie rozwiązań,
  • umiejętność zarządzania i pracy pod presją czasu,
  • zaangażowanie,
  • dobra/bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
To oferujemy:
  • stabilna praca w dużej, rozwijającej się organizacji o silnej pozycji na rynku,
  • ciekawe i pełne wyzwań zadania,
  • przyjazna atmosfera pracy w kreatywnym zespole,
  • niezbędne narzędzia adekwatne do stanowiska i wykonywanych obowiązków.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-02-2023
Wyświetleń: 121