kandydatów

Etat Lider zespołu ds. wsparcia w zarządzaniu projektami

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Zabierzów

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Lider zespołu ds. wsparcia w zarządzaniu projektami
Miejsce pracy: Zabierzów
Numer: StPr/2023-02-02/0176
OBOWIĄZKI:

- Zarządzanie zespołami złożonymi z maks. 10 osób - Upewnienie się, że wszystkie projekty są zgodne z procesami i procedurami Klienta (związanymi z monitorowaniem procesu onboardingu, wypowiedzeniami, rotacją i relokacją w obrębie środowiska klienta). - Koordynowanie repozytorium wiedzy - Monitorowanie statusów projektów - Zarządzanie budżetem organizacji PMA - Zarządzanie ryzykiem i problemami

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, umiejętność zarządzania zespołem (zarządzanie talentami i wynikami); bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, w tym dzielenia się wiedzą; umiejętności uczenia się nowej terminologii; doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem. Oprogramowania), minimum 3 lata doświadczenia zawodowego, znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym

Miejsce pracy:

Zabierzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego